b-gala

Newsletter

Oferty specjalne, promocje

Park wodny nad morzem aquapark Balticlandia

Karczma Śpiewających Kucharzy i Kelnerów

Rozsmakowana przysmakami kuchni włoskiej,
śródziemnomorskiej, greckiej i regionalnej,

Restautacja nad morzem

wychodzących spod ręki doświadczonych i nagradzanych mistrzów sztuki kulinarnej. Rozśpiewana największymi przebojami ze "wczoraj i dziś", w wykonaniu niezwykle utalentowanych młodych ludzi. Przyciągająca swoim klimatem tłumy  miłośników muzyki  i dobrej kuchni, pragnących delektować się wyśmienitym koktajlem  smaków i dźwięków, i to tuż przy samej bałtyckiej plaży!
Taka właśnie jest! Restauracja ze wszech miar wyjątkowa

karta-dankarta-drinkowpizza
Restauracja zdobyła juz wyrobić sobie swoją zasłużoną renomę na Wybrzeżu. W rolę obsługującego Gości personelu wcielają się uczestnicy i laureaci znanych telewizyjnych show, takich jak "Szansa na sukces", "Idol", "X-Factor", czy "Must be the music". W każdy letni wieczór w posiadającej układ amfiteatru Karczmie,  prezentowany jest niezwykle przebojowy program artystyczny, na który składają się starannie wyselekcjonowane hity. Widowisko może podziwiać nawet do tysiąca osób jednocześnie, a na zakończenie każdego wieczoru załoga Śpiewającej Karczmy wykonuje kankana.

Koneserzy dobrej kuchni mogą liczyć na duży wybór przysmaków kuchni włoskiej, śródziemnomorskiej, regionalnej, grillowane dań kuchni greckiej oraz prawdziwy festiwal dań z ryb. Serwujemy również blisko 50 rodzajów pizzy.


Uzupełnieniem uczty dla podniebienia i ducha jest show barmański w wykonaniu odnoszących sukcesy na arenie międzynarodowej barmanów.

 

hotel nad morzem z basenem