SALA PROWANSALSKA

KLIMATYCZNY NASTRÓJ - MIEJSCE IDEALNE NA UROCZYSTE IMPREZY CZY JUBILEUSZE

Od lat przywiązujemy dużą wagę do serwowanych naszym Gościom dań. W stylowych wnętrzach Restauracji Prowansalskiej zaspokoimy gusta nawet najbardziej wybrednych podniebień. Szef kuchni czerpie natchnienie z dorobku kulinarnego Polski i krajów europejskich, a jego wyjątkowy kunszt zapewnia niepowtarzalny smak każdej potrawy. Pragniemy, by pobyt nad morzem nasi Goście wspominali również w kategoriach doznań smakowych, do których z chęcią chce się powracać.... Menu restauracji  obejmuje również potrawy z kuchni wegetariańskiej.

LONDON PUB

Stylowy angielski pub zaprasza miłośników wyszukanych trunków,  wspaniałej atmosfery oraz doborowego towarzystwa. Oryginalny wystrój wnętrza przenosi nas prosto londyńskiego pubu. Spędzą tu Państwo niezapomniane godziny na rozmowach, nawiążą nowe znajomości, a dzięki projektorowi z dużym ekranem będzie można w komfortowych warunkach przeżyć najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne.
W dzień energii każdemu doda filiżanka wyśmienitej włoskiej kawy, wieczorem zaś Barowy Magik ze starannie dobranych alkoholi wyczaruje  dla Państwa  niepowtarzalne drinki.

CHATA WIEJSKA

BIESIADY W BLASKU KOMINKA

Chata wiejska to magiczne miejsce, które zabierze naszych Gości w podróż w przeszłość. Zachwycające, wykonane w drewnie i kamieniu wnętrze, nasuwa obrazy sprzed dziesiątek lat. Niepowtarzalny rustykalny klimat surowego wnętrza podkreślają niebanalne dodatki, takie jak skóra niedźwiedzia wisząca na ścianie, koronkowe obrusy czy też ozdoby wykonane z wikliny. Pełnię magii i nastroju potrafi wydobyć z tego miejsca rozpalony wieczorem kominek, w towarzystwie blasku świec.
Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca na organizację szczególnego wydarzenia w zamkniętym gronie, to wynajem chaty wiejskiej będzie strzałem w dziesiątkę.  Nasz szef kuchni przygotuje na tę okazję specjalne dedykowane menu, czerpiące z tradycji kuchni polskie i regionalnej pomorskiej.

RESORT PLAZA SPA

Pokoje i apartamenty restauracja SPA nad morzem

Rezerwacja:
+48 94 314 44 55,
+48 512 081 093

Recepcja
+48 451-051-186

ul. Słowiańska 3

76-153 Darłówko Wschodnie
e-mail: plaza@polskiehotele.info

TOP