Wczasy nad morzem dla Seniora

TYDZIEŃ KURACYJNY

7 dni dla zdrowia
ZOBACZ WIĘCEJ już od 159 zł/doba/os
"Tydzień kuracyjny"  NAD MORZEM

<strong>Zadbaj o zdrowie i urodę w  SPA nad morzem</strong>

położonym zaledwie o kilka kroków od bałtyckiej plaży. Skorzystaj ze specjalnej promocyjnej oferty Resort SPA Plaza w Darłówku. Tygodniowy pobyt nad morzem sprawi, że poczujesz się zregenerowany i zrelaksowany jak nigdy dotąd......

Pobyt w SPA nad morzem

EKSKLUZYWNY POBYT W SPA

Pobyt 6 dni/5nocy
ZOBACZ WIĘCEJ już od 278 zł/os/doba
WIOSENNA REGENERACJA

Masaż jest idealnym sposobem na pełne odprężenie, pozbycie się stresu, redukcję napięć mięśniowych oraz detoksykację organizmu. Delikatna sesja uspakaja i relaksuje, natomiast intensywna łagodzi napięcia mięśni i stawów. Wprawne ręce naszych specjalistów rozmasują Państwa mięśnie i wprowadzą w doskonały nastrój.

Wczasy odchudzające w SPA nad morzem

WCZASY ODCHUDZAJĄCE

25 zabiegów
ZOBACZ WIĘCEJ Pobyt 8 dni/7nocy
WIOSENNA REGENERACJA

Resort  Plaza SPA nad morzem specjalizuje się w zabiegach wspomagających utratę zbędnych kilogramów i aktywnym odchudzaniu.
W ramach działającego Centrum Kosmetyki Profesjonalnej LAMEE proponujemy bogatą i różnorodną ofertę zabiegów odchudzających i modelujących. Resort Plaza SPA nad morzem sprzyja aktywnemu i komfortowemu wypoczynkowi – nasi Goście mogą korzystać również z basenu i sauny, wybrać się na wycieczkę rowerową po malowniczych okolicach Darłowa.

Zapisz się do  newslettera i otrzymuj powiadomienia o zniżkach i promocjach!

TOP