Focus RF+3D System, Endermologia LPG, Drenaż limfatyczny BOA, Proslim GOLD, Platforma Schumanna
Focus RF+3D System, Mikrodermabracja diamentowa, GENEO, Peeling kawitacyjny, Bl`ane, Yonelle, Złota maska
Manicure french, Manicure french, Manicure z parafiną, Pedicure, Pedicure french, Parafina nawilżająca

MASAŻE

Masaż klasyczny, Masaż stemplami ziołowymi, Masaż gorącymi kamieniami, Hydromasaż automatyczny, Hydromasaż z olejkami eterycznymi

 

LAMEE

CENTRUM KOSMETYKI PROFESJONALNEJ

Zespół gabinetów dysponujących najnowocześniejszym sprzętem i szeroką gamą zabiegów rehabilitacyjnych oraz SPA i Wellness wykonywanych przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W komfortowo urządzonych wnętrzach w stylu term greckich oferujemy terapię wodną oraz szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej.

Focus RF+ 3D System

Pierwszy system bipolarny odmładzający skórę poprzez odbudowę włókien kolagenowych. Liftinguje, ujędrnia, odmładza. Likwiduje luźną skórą, powstrzymuje oznaki starzenia. Bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.

ENDERMOLOGIA LPG

Metoda endermologii polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną. Opiera się ona na unikalnym, opatentowanym procesie – dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają z podciśnieniem. Endermologia uznana jest za numer 1 na całym świecie. Zwalcza cellulit i tkankę tłuszczową, usuwa luźną skórę.

PRO SLIM GOLD

Najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do wyszczuplania, liftingu i korygowania problemów estetycznych,takich jak cellulit, zwiotczenie skóry, zmarszczki, umożliwiające dobranie zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta. W trakcie zabiegu następuje pobudzanie mięśni do wytężonej pracy za pomocą zmiennych impulsów elektrycznych tzw. elektrostymulacja

TOP